OFK Rakovec nad Ondavou - MFK Veľké Kapušany C 5:1 (3:1)

góly: Bakajsa Peter 3, Kapura Roman 2 - Tokár Gabriel
ŽK: Kapura Roman - Szidor Barnabáš, Balog Ferdinand, Ballok Szabolcs
rozh. Kurtak Maroš, 80 div.

OFK Rakovec n/O. - Zán Lukáš - Fejko Ján (83. Fejko Pavol), Roháč Ivo, Bogár Miroslav - Bakajsa Marián - Šuhajda Radoslav (C)(78. Rusnák Matej), Bakajsa Peter, Holinka Jaroslav - Kapura Michal, Kapura Roman, Bogár Jaroslav (58. Dráb Rastislav)

Tento zápas trochu nečakane, ale skončil jednoznačné v náš prospech. Od úvodných minút sme súpera dostávali pod tlak a vytvárali si šance na skórovanie, ale nepodarilo sa nám ich využiť. Naopak hostia využili jednu brekovú situáciu a po našom nedvrátenom centri sa k lopte dostal Gabriel Tokár a otvoril skóre zápasu strelou z 20 metrov. Na daľší gól zápasu sa dlho nečakalo, keď ochvíľu nato po rohu Jaroslava Holinku dal gól hlavou najnižší hráč na ihrisku Roman Kapura. Hneď na to ďalší center Jaroslava Holinku ktorý brankár neudržal a pre Romana Kapuru už nebol problém dať svoj druhý gól v zápase. Aby toho nebolo málo tak 2 minúty pred koncom polčasu ďalší roh Jaroslava Holinku na ktorý najvyšie vyskočil Peter Bakajsa a stanovil polčasový stav 3:1.
     V druhom polčase sme súpera do šanci praktický nepustili, naopak my sme pridali ešte dva góly zásluhou Petra Bakajsu, ktorý naprv po krížnej hlavičke Mateja Rusnáka dal hlavou svoj druhý gól v zápase, a následne po centri Romana Kapuru zavŕšil svoj hattrick ďalšiou hlavičkou na konečných 5:1.

Následujúce dva zápasi odohráme na ihriskách súperov, najbližšie už 19. augusta o 16.00 hod. hráme v Budkovciach.