Zbytočná dráma nakoniec

OFK Rakovec nad Ondavou - TJ Bánovce nad Ondavou 3:2 (2:0)

góly: Bakajsa Peter (11m), Kapura Roman (11m), Mati Lukáš - Gabriel Timko, Cigler Dalibor
ŽK: Timko Gabriel, Harčarík Miroslav
ČK: Mičo Marián
rozh: Tušek Michal ml., 70.div.

OFK Rakovec n/O.- Zán Lukáš - Fejko Ján, Vanat Marcel, Bakajsa Marián, Bogár Miroslav - Mati Lukáš, Bakajsa Peter, Holinka Jaroslav - Šuhajda Radoslav (C), Kapura Román, Bogár Jaroslav (striedali: Kapura Michal, Rusnák Matej, Fejko Pavol)

Zbytočná dráma nakoniec. Takto by sa dal jednoducho charakterizovať tento zápas. Ešte v 85.ninúte sme vyhrávali 3:0 no po našich chybách sme súperovi umožnili sa dostať v priebehu 5 minút na rozdiel jedného gólu. Tento zápas sa hral za slabého dažďa čo dodalo hre rýchlosť. V prvom polčase sme sa ujali vedenia 2:0, keď sme dvakrát premenili pokutový kop. Najprv po faule na prenikajúceho Romana Kapuru bezpečne premenil penaltu Peter Bakajsa, a tesne pred prestávkou, keď nášho útočníka Radoslava Šuhajdu pri nájazde na brankára fauloval zo zadu obranca za čo si vyslúžil aj červenú kartu. Tento krát si loptu postavil Roman Kapura a taktiež bol úspešný. Hostia v prvom polčase mali tiež šance, najmä po zmätkoch pred našou branou, no žiadnu nevyužili.

V druhom polčase, napriek tomu, že sme mali v poli o jedného hráča viac sme sa po väčšine času bránili súperovi. My sme skôr vyrážali do protiútokov. Našťastie podarilo sa nám dať ďalší gól zásluhou Lukáša Matiho, keď z bezprostrednej vzdialenosti zvýšil náš náskok na 3:0. V tom momente si nikto ani nepomyslel, že práve tento gól bude víťazný. Ale hostia dvomi gólmi na konci zápasu zdramatizovali výsledok, ale našťastie sme si už víťazstvo nenechali ujsť a minimálne na týždeň sme sa dostali na prvé miesto v tabuľke.

Na budúci týždeň máme v súťaži voľno, ale odohráme priateľský zápas s mužstvom AFK Topoľany.