Zbytočná domáca strata bodov

OFK Rakovec nad Ondavou - OFK Vojany 2:2 (1:1)

góly: Lukáš Mati 2
rozh. Tanennbaum st.

Ťažko hodnotiť tento zápas z našej strany, keďže sme mali tento zápas zvládnuť lepšie. Vojany z troch šanci dali 2 góly, my z 15 tiež len dva, dokonca sme v 92.minute nepremenili PK čo už bolo iba čerešničkou na torte v našom festivale zahodených šancí. Čo sa týka hernej stránky boli sme o poznanie lepší, aktívnejší súperovi sme veľa nedovolili. Do vedenia nás dostal krížnou strelou spoza šestnástky Lukáš Mati. Následne tečovaný priamy kop hosti skončil nečakane v bránke domácich 1:1. V druhom polčase sme sa opäť dostali do vedenia ked nájazd na brankára premenil opäť Lukáš Mati. Po góle na 2:1 sme sa snažili rozhodnúť zápas, no opak sa stal pravdou ojedinelý brejk hostí skončil vyrovnávajúcim gólom. Ako už bolo vyššie spomenuté v 92. min Lukáš Mati nepremenil PK, keď namieril do ľavej tyčky a z následnej dorážky Roman Kapura netrafil prázdnu bránku.

Škoda tohto zápasu, dvojnásobná, najmä keď sa nepremení PK v 92.minúte, no množstvo šancí, ktoré sme si vypracovali v hre, keby sme premenili, mohol zápas byť rozhodnutý dávno. Hostia celkom snaživé mužstvo, pokiaľ budú podobné hrať ešte nie jedno mužstvo potrápia aj vonku.

Nasledujúci zápas odohráme v nedeľu 23. 09. 2012 o 15.00 na ihrisku Veľkých Slemeniec, kde sa pokúsime získať dneska stratené body.