Budkovce - Rakovec nad Ondavou  7:1 (3:1)

góly:Seman Matúš 3, Bodnár Ján 2, Švajka Adam, Zalužický Jozef - Mati Lukáš
ČK: Poľák Peter
rozh :Tannenbaum Miroslav st., 50.div.

OFK Rakovec n/Ond.: Bakajsa Jakub - Kuták Erik, Kinčovský Dušan, Poľák Peter, Roháč Ivo - Vanát Marcel, Mati Lukáš, Fejko Ján, Holinka Jaroslav (80. Rusnák Matej) - Šuhajda Radoslav, Uhľár František

V tomto zápase sme skoro nič neukázali a výhra domácich je zaslúžena. Prvý gól sme inkasovali už v 3.minute po rýchlo rozohranej štandartke a následne dorazenej lopty do bránky. Hneď o pár minút domaci hráč nechytelnou strelou zvýšil na 2:0. Postupom času sme sa osmelili aj my a dokázali sme znižiť zásluhov Lukáša Matiho, ktorý dorazil loptu, ktorá vypadla domacému brankárovy. Žiaľ, na konci polčasu sme si nedali pozor a utočnik budkoviec krížnou strelou zvýšil opäť na dvojgolóvy rozdiel. Po prestavke nám rozhodca neuznal gól pre offside. No hneď nato v poslednej chvíli zatiahol ručnu brzdu Peter Poľák začo si vyslúžil červenu kartu. Po tomto momente sa naša hra úplne rozpadla a skóre narastalo v prospech domácich. až na konečných 7:1.