Z Bracoviec si vezieme cenný bod

Bracovce - Rakovec nad Ondavou 3:3 (1:0)

góly: Eštok René 2, Osipčák Viliam - Sinčák František, Bakajsa Miloš, Holinka Jaroslav
ŽK: Stanislav Fedor - Kinčovský Dušan
rozh. Tannenbaum Miroslav st., 80.div

Bracovce: Štefan Astrab - Denis Ilkanič (60.Jaroslav Štofa), Martin Šamudovský, Rastislav Šamudovský, Peter Bocan - Viliam Osipčák (45.Miroslav Ondomiši), Róbert Bado, Stanislav Fedor, Tomáš Harman - René Eštok, Rastislav Jakuboc

OFK Rakovec: Zán Lukáš - Vanát Marcel, Kinčovský Dušan, Bakajsa Valér, Malý Lukáš - Fejko Ján, Bakajsa Miloš-C, Sinčák František, Holinka Jaroslav - Šuhajda Radoslav, Uhľár František

V prvom polčase sa hra prelievala z jednej strany na druhu. My sme sa snažili najmä o streľbu zo strednej vzialenosti, žiaľ neúspešne. Naopak inkasovali sme po dlhom autovom vhadzovani a chybe nášho brankara dopravili domáci loptu do opustenej bránky - 1:0 pre domácich. Po tomto góle sme zostali zakríknuty a domáci prebrali iniciatívu ale ďalší gól už nepridali. Do druhého polčasu sme vstúpili nešťastne, keď už po pár minútach sme inkasovali druhý gól po neodkopnutej lopte pred šestnaskou a naslednom centry z pravej strany a hlavičke k pravej tyči. No, ale ani tento moment nás nezlomil, keď sa nám podarilo prekvapujúco otočiť zápas v priebehu pár minút. Naprv z blízka znížil František Sinčák, následne na to vyrovnal Miloš Bakajsa po zmätku pred branou - 2:2. Po tomto góle Bracovce sa snažili zápas rozhodnuť no po ich rohu a následom brejku nás poslal do vedenia Jaroslav Holinka. V 90.min sa domácim podarilo vyrovnať, no tento gól sa da označiť za viac ako diskutabilny. Koniec koncov bod z horúcej pôdy v Bracovci je dobrý, no dalo sa získať aj viac.