FK Veľké Slemence - OFK Rakovec nad Ondavou 0:5 (0:2)

góly: Lukáš Mati 3, Peter Bakajsa, Roman Kapura
ŽK: Marián Bakajsa
Domáci hráč v 78.minute nepremenil PK.
rozh. Tušek Michal 60 div.

Po minulo týždňovej nečakanej strate bodov sme opäť bodovali na plno. V zápase sme mali prevahu, a čo je hlavné svoje šance sme dokázali premieňať. Domáci útočili iba sporadicky a našu bránku ohrozovali iba strelami zo strednej vzdialenosti. Už do polčasu sme vyhrávali 0:2, keď strela Lukáša Matiho po teči domáceho obrancu skončila v sieti a po centri z pravej strany si pred bránou našiel priestor Peter Bakajsa a nekompromisne skóroval. Na začiatku druhého polčasu ešte mali domáci nejaký náznak, ale nevyužili s neho nič naopak udreli sme opäť my, keď po neprehliadnej situácii pred bránkou sa najlepšie zorientoval Roman Kapura a zvýšil náš náskok na 0:3. Za tohto stavu po ruke v našej šestnástke rozhodca odpískal pokutový kop, ale domáci hráč netrafil bránu. Následne sme pridali ešte ďalšie dva góly po strelách Lukáša Matiho.

Na budúcu nedeľu nás čaká veľmi zaujímavý zápas keď doma privítame mužstvo Močarianska MI. Zápas ma výkop o 15:00 hod.