Vydreté domáce víťazstvo 1:0

OFK Rakovec nad Ondavou - TJ Družstevník Oborín 1:0 (0:0)

gól: Peter Bakajsa (11m)
rozh. Moroz

OFK Rakovec n/Ond. - Zán Lukáš - Fejko Ján, Vanat Marcel (46. Darjanin Ján), Roháč Ivo (80. Rusnák Matej), Bogár Miroslav - Šuhajda Radoslav, Mati Lukáš, Bakajsa Peter, Holinka Jaroslav (88. Fejko Pavol) - Bogár Jaroslav, Kapura Roman

Zápas sa hral vo veľkej horúčave, no i napriek tomu sa hral behavý futbal. Vyložených šancí bolo pomenej no pološanci bolo hodne na oboch stranách. V prvom polčase sme hrozili najmä z centrovaných lôpt, no nevyťažili sme z toho gól iba dve tyčky. Hostia mali v prvom polčase dve šance, hlavne ta prvá, keď z 5 metrov trafili iba do brankára. Pred koncom prvého polčasu sme po dobrej kombinácii trafili iba brvno bránky.

V druhom polčase sa hra veľmi nezmenila, ale z našej strany to bolo ešte o čosi horšie. Šancí pramálo, skôr iba malé náznaky a streľba z ďialky. No i napriek tomu sa nám tesne pred koncom zápasu podarilo streliť ten jeden gól a to po faule na prenikajúceho Lukáša Matiho si loptu na biely bod postavil Peter Bakajsa a bezpečne premenil penaltu 1:0.

Ďalší zápas hráme 09. 09. 2012 o 15.30 v Ptrukši, kde zabojujeme o ďalšie body do tabuľky.