V generálke sme zvíťazili v Bracovciach

Bracovce - Rakovec nad Ondavou 1:2 (1:1)

góly: Bakajsa Marián vlastný - Bogár Jaroslav, Bakajsa Peter

V poslednom prípravnom zápase pred novou sezónou sa nám podarilo zvíťaziť v Bracovciach pomerom 1:2. V tomto zápase sme ešte skúšali možných adeptov na náš dres. Zápas sa hral vo veľkej horúčave. Prvý gól sa nám podarilo streliť už po dvoch minútach zápasu zásluhou strely z blízka Jaroslava Bogára, na gól mu dobre prihral Ján Fejko. Potom sme mali zhruba do 25.minúty prevahu, ale šance sme už nevyužili, najmä po strelách Lukáša Matiho. No potom sa k slovu prihlásili domáci a po skrumáži pred našou brankou si neštastne stečoval loptu do vlastnej siete Marián Bakajsa. Hneď v úvode druhého polčasu po rohu Jaroslava Holinku sa do vzduchu zavesil Peter Bakajsa a hlavou skóroval na 1:2. Do konca zápasu už žiadný gól nepadol, ale šanci bolo ešte na obidvoch stranách viac než dosť, avšak, zostali nevyužité.

O týždeň v nedeľu 5. augusta 2012 o 16.30 hod. sa v prvom kole novej sezóny predstavíme na ihrisku Družstevníka Trhovište.