Úvod sezóny sme nezvládli a prehrali sme

TJ Družstevník Trhovište - OFK Rakovec nad Ondavou 8:3 (4:1)

góly: Lešňanský Patrik 5 (1 z PK), Treščo Ľuboš 3 - Bakajsa Peter, Kapura Milan, Mati Lukáš z PK
- Bogar Cyril (Družst. Trhovište) nepremenil PK v 89. minute
ŽK: Katuš Tomáš - Rusnák Matej, Roháč Ivo
rozh. Ihnacik Daniel; 80 div.;

OFK Rakovec n/Ond. - Zán Lukáš - Šuhajda Radoslav (C), Vanát Marcel (35. Bakajsa Marián), Roháč Ivo, Malý Lukáš (48. Kinčovský Dušan) - Rusnák Matej, Mati Lukáš, Bakajsa Peter, Holinka Jaroslav - Kapura Michal, Fejko Ján

Tažko hodnotiť tento zápas z našej strany. Na nekvalitnom teréne sme nezachytili úvod zápasu a už v priebehu prvých päť minút sme mohli inkasovať trikrát. Až to vyvrcholilo v 9.minute a prvý gól v našej sieti po niekolko násobne tečovanej strele. Potom domáci ešte hrozili, ale ďalší gól už nepridali. My sme hneď z prvej štandartnej situácie udreli po rohu keď na center Jaroslava Holinku najvyšie vyskočil Peter Bakajsa a vyrovnal na 1:1. Z tohto gólu zostali domáci zaskočeny a my sme mali dve veľké šance, ktoré sme nevyužili. A potom to začalo, inkasovali sme naprv na 2:1 potom sa nám zranil predstopér Marcel Vanát čo značne poznačilo našu hru a rozostavenie. Je to veľka škoda, lebo po stopérovi sa nám zranil aj predstopér, čo sú veľmi dôležité posty. Potom prišiel ďaľší neštastný moment pre nás a to, keď rozhodca neodpískal faul v šestnástke domácich a následný protiútok skončil gólom 3:1. Do konca polčasu aby toho nebolo málo sme inkasovali ešte štvrý gól.
     Do druhého polčasu sme nastúpili tak ako do prvého a to nesústredene a to hned potrestal kapitán domácich strelou z 30 metrov. Neprešla ani minúta a už to bolo 6:1. Zápas sa praktický celý druhý polčas už iba dohrával no i tak sme sa nevyvarovali fatalných chýb a domácim sme darovali ďalšie dva góly a to po "nádhernej" prihrávke nášho obrancu súperovmu útočníkovy pre ktorého nebol problém už skorovať, a po faule v našej šestnástke, keď Trhovište premenili následný pokutový kop. Z nás v druhom polčase skóroval dvakrát Lukáš Mati. Následne ešte Trhovište v 90. minute nepremenili PK.
    Z tohto zápasu sa musíme rýchlo otriasť. Škoda, že sme nemohli hrať ešte v plnej sile, ale to nemení nič na tom, že dnes sme nič neukázali. Avšak sezóna sa iba začala, všetko je pred nami, najbližšie hráme o týždeň doma s Veľkými Kapušanmy C.