Pozdišovce - Rakovec nad Ondavou 2:1 (0:0)

gól: Holinka Jaroslav
ŽK:
rozh:

OFK Rakovec: Zán Lukáš - Kinčovský Dušan, Vanát Marcel, Roháč Ivo, Malý Lukáš - Rusnák Matej, Mati Lukáš, Holinka Jaroslav, Šuhajda Radoslav (C) - Fejko Ján, Uhľár František

Táto prehra sa neda označiť inak ako nešťastná. Rozhodujúci gól padol 3 minúty pred koncom zápase, keď sme si nepokryli domáceho útočníka a ten na dvakrát skóroval. Ale, poďme od začiatku. Prvý polčas bol festivalom zahodených šancí, či už na našej alebo domácej strane. Keby prvý polčas skončil 3:3 tak by nikto nemohol povedať ani slovo. Počas celého prvého polčasu sa hra prelievala z jednej strany na druhu a nebolo vyslovené lepšieho mužstva. V druhom polčase tempo začalo upadať a Pozdišovce začali mať viacej z hry, no my sme udreli trochu kurióznym gólom Jaroslava Holinku  strelou približne z 35-40 metrov, keď domáci brankár neskoro zareagoval na strelu. Po našom góle sme hneď za pár sekund mohli pridať aj druhý, ale krížnu strelu nášho utočníka vystihol brankár a zachránil tak domácich od dvojgólového manka. Žiaľ, prišiel vyrovnávajúci gól domácich, keď sme mali loptu mali jednoducho odkopnúť z našej šestnástky, no chceli sme to riešiť futbalovo, čo nenašlo pochopenie u domáceho hráča, ktorý obral nášho obrancu posunul si loptu a strelou k tyči vyrovnal na 1:1. Za vyrovnáneho stavu chceli obe mužstva strhnúť výsledok na svoju stranu, no ako už bolo písane na začiatku podarilo sa to domácim Pozdišovciam, ktoré nakoniec vyhrali 2-1.

Diskusná téma: Nešťastná prehra v Pozdišovciach