Nečakané domáce zakopnutie

Rakovec nad Ondavou - Pusté Čemerné  1:2 (1:2)

gól: Malý Lukáš

OFK Rakovec n/O: Zán Lukáš - Vanát Marcel, Kuták Erik, Bakajsa Matúš, Roháč Ivo (80.Kinčovský Dušan) - Mikula Ján (82.Bakajsa Ján), Holinka Jaroslav, Mati Lukáš, Malý Lukáš - Šuhajda Radoslav, Uhľár František

V prvom polčase sme súpera ihneď zasypali sériou rohou ktorú sme zakončili gólom, keď loptu do siete hlavou dorazil Lukáš Malý. Po tomto góle sme ešte 5 min boli aktívny. No potom sme uplne prestali hrať a hostia prebrali iniciatívu ktorú pretavili na vyrovnanie po krížnej strele. Dokonca sa dostali aj do vedenia keď dorazili loptu do prázdnej branky. Druhý polčas bol presný opak prvého my sme tlačili, no žiaľ góla sme nedali a tak sme po výsledku 1:2 utrpeli druhú tohto sezónnu domácu prehru.