OFK Rakovec nad Ondavou - TJ Sokol Močarianska Michalovce 2:1 (1:0)

góly: Šuhajda Radoslav, Holinka Jaroslav - Pavlišin Dalibor
ŽK: Bakajsa Marián, Šuhajda Radoslav, Kapura Roman - Sabo Marián, Pavlov Ladislav
rozh. Milán Mazár, 80 div.

OFK Rakovec n/O: Zán Lukáš - Fejko Ján, Vanat Marcel, Bakajsa Marián, Bogár Miroslav - Mati Lukáš, Bakajsa Peter, Holinka Jaroslav - Šuhajda Radoslav (C), Dráb Rastislav, Kapura Roman (striedali: Bogár Jaroslav, Kapura Michal, Rusnák Matej)

V tomto dôležitom zápase sa hral rýchly kombinačný futbal k čomu v prvom polčase prispeli obe mužstvá. Ako prvú šancu sme mali my, a to hneď už po pár minútach zápasu sme z priameho kopu nastrelili tyč. Za pár minút podobná situácia ale na opačnej strane, keď hostia zahrávali priamy kop a loptu taktiež namierili iba do konštrukcie bránky. Po tomto momente mali hostia ešte dve šance, najskôr po tečovanej strele spoza šestnástky a následne po rohovom kope, keď z 3 metrov hosťujúci hráč netrafil bránu po hlavičke. Potom už do konca prvého polčasu sme boli lepším mužstvom my, z čoho pramenil aj náš gól, keď sa po odrazenej lopte dostal Radoslav Šuhajda do nájazdu na brankára, ktorí premenil na vedúci gól zápasu. Do konca prvého polčasu sme mali ešte dve obrovské šance a to keď po nečakanej chybe hostujúcej obrany sa dostal Lukáš Mati z čista jasná do situácie zoči-voči brankárovi, ale trestuhodne prestrelil. Úplne na konci polčasu ešte sa do veľkej šance dostal strelec úvodného gólu Radoslav Šuhajda, ale brankár včasným vybehnutím zmenšil strelecký uhol a šancu zneškodnil.

Začiatok druhého polčasu nám vyšiel podľa predstáv a už po piatich minútach sme strelili druhý gól po krásnom priamom kope Jaroslava Holinku, ktorý obstrelil múr a loptu namieril presne k tyči. V týchto chvíľach sme súpera prevyšovali, ale tretí gól sa nám už streliť nepodarilo. Naopak zhruba 25.minút pred koncom zápasu sme sa nechali zatlačiť súperom, ktorý sa snažil streliť kontaktný gól, ale úspešne sme to ustáli aj po väčších šanciach hosti, až do 88.minúty keď si na center z pravej strany nabehol Dalibor Pavlišin a skorigoval na konečných 2:1.

Týmto výsledkom sme sa posunuli na predbežnú druhú pozíciu, no už o tyždeň nás čaká tažký zápas v Bánovciach nad Ondavou. Zapás sa hrá v nedeľu 07. 10. 2012 o 14:30 hod.

Diskusná téma: Dôležitá výhra s Močarianskou MI