Čičarovce B - Rakovec n/O 0:3

TJ Družstevník Čičarovce B - OFK Rakovec nad Ondavou 0:3 (0:1)

góly: Peter Bakajsa 2, Jaroslav Holinka

OFK Rakovec n/Ond. - Zán Lukáš - Fejko Ján, Vanat Marcel, Roháč Ivo, Bogár Miroslav - Rusnák Matej, Mati Lukáš, Bakajsa Peter, Holinka Jaroslav - Bogár Jaroslav, Šuhajda Radoslav (C)

Za veľkej horúčavy sa hral svižný behavý futbal. Od úvodu zápasu sme si vypracovali šance, ale tie sme nedotiahli do konca. Naša prevaha v držaní lopty bola evidentná, ale aj domáci mohli dať gól, keď sa z uhla rútil na branku domáci útočnik, ale naštastie neskóroval. Domáci hrali na nakopávané lopty, ale v útoku im chýbala väčšia podpora od ostatných hráčov. My sme sa ujali vedenie zhruba 3 minúty pred koncom prvého polčasu, keď Jaroslav Bogár si zasekol troch hráčov a spätnou prihrávkou našiel voľného Jaroslava Holinku pre ktorého už nebol problém dať gól.

Do druhého polčasu domáci nastúpili o niečo lepšie, ale čistú šancu si nevypracovali. My sme sa snažili pridať druhý upokojujúci gól no opäť sme zlyhali v koncovke. Našťasie po rohu Radoslava Šuhajdu si na loptu počkal Peter Bakajsa, ktorý hlavou zvýšil na 0:2. O pár minút nato sme dali ďalší gól, keď si to Radoslav Šuhajda a Peter Bakajsa zopakovali a upravili skóre na 0:3.

Ďalší zápas na čaká už túto stredu, keď doma privítame v pohárovom zápase Kapušianske Kľačany.